GÖLYAKA'NIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Belediye Başkanımız Bekir AKBULUT, bu yılki asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen başkanımız vatandaşlarımız çok sabretti artık karşılığını alma vakti geldi dedi.

AKBULUT “ Turizm açısından çok değerli doğal güzelliklere sahip olan ilçemizin Düzce denince ilk akla gelen ilçesi yapmak için uğraş veriyoruz. Marka isim haline gelmek istiyoruz bunun için de koltuğa oturduğumuz günden beri çok çalışıyoruz. Şimdiye kadar yapılan yatırımların çoğunluğu alt yapı çalışmalarıydı. İlçemiz için büyük bir eksiklik olan doğalgaz, su sıkıntıları giderildi. Tüm çalışmalar sonlandırıldı. Vatandaşların ev bağlantıları yapılmakta şu an. Prestij Caddesi olarak projesini hazırladığımız Cumhuriyet Caddesinde elektrik hatları yer altına alınarak görsel kirlilik ortadan kaldırıldı. Doğalgazın gelmesiyle 2 senedir havamızda inanılmaz bir temizlik söz konusu. İlçemizde artık kış aylarında kömürden kaynaklanan siyah is görülmüyor, kömür kokusu hissedilmiyor. Temiz hava soluyoruz hamd olsun. Tüm alt yapı çalışmalarımız yapılırken yollarımız çok bozuldu. Çukurlar, çamurlar oluştu. Bu sıkıntıları Ak Masa ekibiyle koordineli olarak çözüme kavuşturduk, kavuşturmaya çabalıyoruz. Gölyaka halkına sabır ve hoşgörüleri için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Şunu belirtmek isterim bu sıkıntılar geçicidir. Her şeyi sırasıyla yapmak amacımız. Yaptığımız yatırımları yapıp bozmamak için hepsini bir kere de yapıp daha sonra ilçe halkıyla sefasını sürmek en büyük hayalim. Çünkü Gölyaka bunu hak ediyor. Çok acılar çektik depremlerle yıkıldık ama şimdi ayağa kalkıyoruz. Bunu da hep birlikte yapacağız.

Ana yolların asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Artık sıra kaldırımlarda. Yollarımızı biraz daralttık kaldırımlarımızı genişlettik ki daha modern bir görüntü olsun. Kaldırımlar tamamlandıktan sonra aydınlatma çalışmaları da tamamlanacak. Prestij Caddemiz tamamlanmış olacak. Yatırımlarımız bu kadar değil elbette. Tamamlanmış ya da çizim aşamasında olan birçok projemiz var. İlkbaharın gelişiyle bu projelerimiz için çalışacağız. Asfaltlama çalışmalarına da havaların düzelmesiyle birlikte yeniden başlanacak ve tüm ilçe tamamlanacak.” dedi.

Poker sites http://gbetting.co.uk/poker with all bonuses.