Başkanın Mesajı

İlçemiz halkına hizmette bir yılı geride bıraktık. Belediyemiz hizmette 7/24 saat prensibiyle çalışmalarına devam etmektedir. Sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde etkin, verimli ve sonuç odaklı çalışmaktayız.

Halkımızın teveccühleri ile 31 Mart 2014' de hizmete başladık. Daha güzel bir Gölyaka için, güvenilir ve düzenli yaşayan halkımızın kent karmaşası içinde değil, şehir kültürü bilincinde mutlu yaşamalarını sağlamak en önemli önceliğimizdir. Her şehrin kendine has ruhu vardır.

Şehir sosyal bir olgu olmakla birlikte aynı zamanda medeniyettir. Şehir kültürü ve kimliği oluştururken halkımızın değerleri şehrimizin ruhunu oluşturacak ve halkımızın Gölyakalı olmaktan mutlu olması sağlanırken aidiyet bilinci oluşturulacaktır.

Faaliyet Raporunda okuyacağınız projelerin ve faaliyetlerin gerçekleşmesinde emeği geçen çalışma arkadaşlarıma ve herkese çok teşekkür ediyor "Yüreğimizde insan sevgisi hayalinizdeki Gölyaka olma" yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Gölyaka'ya hayırlı olmasını diliyorum.

Bekir AKBULUT
Belediye Başkanı
Poker sites http://gbetting.co.uk/poker with all bonuses.